Zaznacz stronę

Od jakichś 10 lat Dziwne Tabletki są jak kometa Halleya – pojawiają się na jakiś czas pod zawsze aktualnym hasłem “powrotu na pełnej kurwie!!!!”… po czym znikają w bliżej nieokreślonym kierunku…

Chuj wie, może tym razem znowu tak będzie, a może nie. Jako że nie będę tu odgrzewał starych kotletów (pozdro Kotlet! jesteś prawdziwym pojebem, ale nie wpadaj proszę do Gdańska), kwestie typu…

  • czy So-bitch w końcu zaruchał?
  • dlaczego Sado wciąż nienawidzi polaczków?
  • jak fiut Tangle Foota mieści się do autobusu?
  • która jest naprawdę godzina?
  • oraz inne Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem

… być może nigdy nie ujrzą światła dziennego. A być może ujrzą. Bo chuj wie – wróć do początku akapita.

Odwzorowaniem tej filozofii jest bardzo ascetyczny design. Dotychczasowa esktrawaganza graficzna, z której słynęły Dziwne Tabletki była powodem wielu nieudanych powrotów. Zaczynam na skromnie, aby nie budzić zbytnich nadziei ani demonów przeszłości.

Zapewne to miejsce stanie się szybko moją psychologiczną kozetką, a raczej psychiatrycznym oddziałem zamkniętym, w rogu którego każdy chętny i każda chętna będzie mógł przysiąść i szeptać mi do uszka różne zwyrodniałe rzeczy, które zryją mój beret jeszcze bardziej.

Bill Cosby

Co jednak nie mniej istotne, dzięki DT poznałem najlepszych ziomów swojego życia (no homo), a może wręcz przyjaciół, z którymi do dzisiaj trzymam bardzo/częsty kontakt. Czas, który jest najlepszym sędzią, pokazał, niczym pokaźnik, że Dziwne Tabletki stały się kuźnią prawdziwych przyjaźni… I nawet chuj z tego, że Major zaruchał dzięki forumowi. Mimo, że wszystkich wkurwiał, na zdrowie mu. No chyba, że dostał HIV. Wtedy, to nawet lepiej.

Nie spodziewajcie się powrotu do Złotych Czasów DT, gdy rzygi płynęły jak rzeka, a gówno tryskało radośnie niczym fontanna pod chatą Charlize Theron (ruchałbym, but who wouldn’t?)

 

Shit have changed

Nie jestem już tym samym pojebem, jakim byłem 10 lat temu. Jest dużo gorzej. Mam 33+ co znaczy, że gówno stało się realne i zwykłe najebanie się nie rozwiązuje problemów. Znasz to? Jeśli tak, to pewnie skumasz, co będzie się tu działo. Jeśli myślisz “co ten stary pierdziel pierdoli?” to… WYPIERDALAJ W PODSKOKACH! Some shit never changes.

Byłbym konkretnie opóźniony, gdybym po 14 latach od założenia DT jarał się i pisał o tych samych rzeczach, co wtedy. Sorry, ale nikt o inteligencji ociupinkę większej od Rycha Peji nie chciałby reaktywacji Paktofoniki, mimo że back in the days rozpierdalali system.

Dlatego nie spodziewajcie się wcierania wymiocin w powieki, czy mycia szyb przejeżdżających samochodów uryną. Nie mówię, że takich klimatów nie będzie. Po prostu nie są już one clue mojego życia, więc siłą rzeczy muszą ustąpić miejsca bardziej dojrzałym tematom. Na szczęście, niewiele bardziej dojrzałym.

Kurwa, coś musi być na rzeczy, jeśli od kilku miesięcy nieśmiało skrobię do szuflady, co samo w sobie jest już żenujące.

 

3> czy cośtam

Jeśli używasz nie-ironicznie xD, snapchata, a instagram jest Twoim drugim domem, nie masz tu czego szukać. Idź się jebać z kimś w krzaki, czy co tam wy młodzi robicie w dzisiejszych czasach.

Nie podniecajcie się zatem zanadto, że Dziwne Tabletki wróciły na (nie)pełnej kurwie. Ale jakiś znak życia w komentarzach na pewno nie zaszkodzi.

Ssijcie!

– Franki

%

KOMU BIJE LANS? BIJE ON TOBIE!