Zaznacz stronę

Czy chcesz poznać najbardziej gorący wynalazek XXI wieku? Nie, nie jest to Facebook, lekarstwo na raka, ani nawet twoja stara/siostra.

Najbardziej pożądanym na świecie na świecie wynalazkiem #1 jest deska od sracza. Ale nie byle jaka deska, jeno taka co opuszcza się samiutka, samiusienka. Powolutku, elegancko, bezszelestnie niczym najlepiej wyszkolony ninja. Taka, co mucha nie siada, no chyba, że uprzednio pozostawiłeś po sobie potomka w postaci sążnistego kloca.

Wiesz o czym mówię, right? O wspaniałej, opływowej strukturze plastiku, która powinna gościć w każdym kiblu na świecie. W Indiach mogą nie mieć hajsu na cebulę, ale muszę mieć na te deski. O takim poziomie wyjebania i sofistykacji właśnie mówię!

Jeśli nie masz jeszcze takiego ustrojstwa, koniecznie wyjmij kasę zza napleta i zainwestuj, ziom! Nawet oszczędności życia, jeśli jesteś typowym polaczkiem bez żadnych oszczędności. To może uratować twoje małżeństwo, czy w jakim gównie tam sobie żyjesz.

Just think: dlaczego twoja kobieta przez 50% czasu jest na ciebie wkurwiona? Tzn. wkurwiona jest cały czas, nawet jak śpi.  Ale co wywołuje w niej 50% wkurwu? Podniesiona deska w kiblu, oto co!

okres

A odpowiedz sobie szczerze, dlaczego nie opuszczasz tej kurewskiej deski? Dokładnie z tego samego powodu co ja – z lenistwa. Pomyśl tylko, ile ruchów trzeba wykonać, żeby przykryć sracz – cały jeden! No właśnie, ale ile trzeba poświęcić na niego energii? Zdecydowanie zbyt dużo.

I w tym momencie na scenę wchodzi wynalazca, inwentor. Ale sekundę; wynalazca to za mało. Ja sam mam 100 świetnych pomysłów dziennie (przynajmniej 5 z nich na kiblu, bo sram szybko). Ty pewnie z 2, ale nawet po dodawaniu te wspólne 107 pomysłów nie zamieni się w złoto & dziwki bez żyłki przedsiębiorczości. Trzeba zatem synergii wynalazczości i przedsiębiorczości, aby osiągnać efekt zbawienia świata. W tym konkretnym wypadku, przez deskę od sracza.

Deska od kibla ilustruje jeszcze jeden fenomen. Nawet dziś, w świecie opanowanym przez korporacje, terrorystów, turystów i jacków cyganów można ulepszyć życie milionów ludzi prostym, tanim wynalazkiem, który teoretycznie jest oczywisty. Aż strach pomyśleć co się będzie działo, kiedy bambusy w Afryce dodadzą dwa do dwóch.

Pointa: jeśli deskę taką se zainstalujesz, to nie dość, że uratujesz swoje małżeństwo, ale poczujesz się jak ninja.

Polecam,

Franki

P.S. Dzisiejszego wpisu nie sponsorowało Koło, Kwadrat, Trapez, Prostokąt ani żadna inna figura geometryczna.

P.P.S A Wy na czym sracie? (komentarze uważam za otwarte!)