Zaznacz stronę

Lewacka propaganda bije na alarm o zagrożeniu dla  demokracji, które sprowadził nam na głowę miłościwie nam panujący PiS. Jednakże fakty jasno przeczą tej tezie.

Czy bowiem nie jest tak, że demokracja to ustrój w którym rządząca większość ma na uwadze nie tylko własne dobro, ale również dobro różnych mniejszości? To powiedzenie równie prawdziwe jak to, że zimno ucieka przez głowę. Dlatego nasze mądre, kochające mamy i babcie nie pozwalały nam wyjść na dwór w zimne pory roku bez nakrycia głowy.

PiS udowodnił swoje zaangażowanie w obronę demokratycznych wartości, przyjmując w ostatnich dniach w Sejmie reprezentantów mniejszości intelektualnie upośledzonych. Nie dość, że zostali przyjęci z otwartymi rękami, to jeszcze pozwolono im wygłosić prezentację,  którą przygotowywali w Powerpoincie przy pomocy swoich opiekunów w ramach zajęć terapeutycznych.

„Gwałty, jakieś demolki i tym właśnie podobne”

Co bardziej wzruszające fragmenty tej prezentacji możecie obejrzeć na filmiku poniżej. Cytat przybliżający klimat i treść występu:

Jak popatrzymy, że na przykład na języku polskim w ramach właśnie omawiania „Dziadów” Mickiewicza pojawia się ćwiczenie, które wprowadza dzieci w Halloween to budzi nasze poważne wątpliwości. Bo jak popatrzymy chociażby na statystyki policyjne, podczas tego święta następuje więcej przestępstw, takich jak chociażby gwałty, jakieś demolki i tym właśnie podobne.To naprawdę budujące kiedy widzi się kiedy osoby z takimi problemami ładnie się ubierają, prosto stoją, opanowują niekontrolowane ruchy rąk i mogą płynnie wygłosić swoją prezentację.

Klap klask, klap klask, klap klask…